Cocoon Company Amazing Maize Juniordyne

5.0 (3 anmeldelser)

Cocoon Company Amazing Maize juniordyne tilbyder en bæredygtig og åndbar løsning med vegansk majsfiber. Perfekt til børn, der fortjener en komfortabel og økologisk søvnoplevelse.

Cocoon Company Amazing Maize Juniordyne koster lige nu 509 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 507 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 507 kr (12. marts 2026) og 509 kr (27. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 509 kr hos Loukrudt.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Loukrudt favicon
Loukrudt
Cocoon Company Juniordyne Amazing Maize 100x140
509 kr
+ fri fragt
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Cocoon Company Juniordyne Amazing Maize 100x140
509 kr
+ fri fragt
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Cocoon Amazing Maize Juniordyne, 100×140cm
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Cocoon Company Dyne Junior 100x140
730 kr
+ fri fragt
Total: 730 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
House of Kids favicon
House of Kids
Maize juniordyne 100x140 cm.
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cocoon Company
Kategori: Quilte og sengetæpper
type: Dyne