Cocoon Amazing Maize Dyne 140x200 cm

Cocoon Amazing Maize voksendyne er lavet af miljøvenlige majsfibre, der er 100% genanvendelige og nedbrydelige. Dynen er let, allergivenlig og vegansk, hvilket gør den til et bæredygtigt valg for miljøbevidste forbrugere.

Cocoon Amazing Maize Dyne 140x200 cm koster lige nu 1.249 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (29. marts 2026) og 1.249 kr (12. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.249 kr hos Ren-velvaereshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Cocoon Amazing Maize Dyne, 140×200cm
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Cocoon Company Dyne Voksen 140x200
1.500 kr
+ fri fragt
Total: 1.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
House of Kids favicon
House of Kids
Maize voksendyne 140x200 cm. (One size)
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cocoon
Kategori: Quilte og sengetæpper
type: Dyne