Coach Floral 50 ml Edp

Coach Floral Eau de Parfum er en feminin duft med inspiration fra Coachs læderroser. Den kombinerer frisk ananassorbet og delikat arabisk jasmin, og giver en følelse af solskinsdage blandt vilde blomster. En elegant duftoplevelse i en praktisk 50 ml flakon.

Coach Floral 50 ml Edp koster lige nu 299 kr. En stigning på 28,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 233 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 233 kr (11. juni 2026) og 299 kr (31. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 299 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Coach Floral Eau de Parfum til kvinder 50 ml
299 kr
+ 79 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Coach Floral 50 ml Edp
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Coach Floral 50 ml
420 kr
+ 39 kr fragt
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Coach Floral Eau de Parfum 50ml Spray
468 kr
+ 39 kr fragt
Total: 507 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Coach Floral EDP 50 ml
479 kr
+ fri fragt
Total: 479 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Coach Floral Edp Spray 50 ml
525 kr
Total: 525 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Coach New York Floral Eau De Parfum 50 ml
585 kr
+ fri fragt
Total: 585 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: coach
Kategori: Parfume og eau de cologne