Coach Dreams

4.6 (3 anmeldelser)

Coach Dreams Eau de Parfum er en fortryllende duft inspireret af Californiens øde ørkenlandskab. Med blomsternoter og friske elementer er den skabt til den eventyrlystne kvinde, der drømmer om at udforske nye horisonter.

Coach Dreams koster lige nu 242 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 226 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 226 kr (12. april 2026) og 242 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 242 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Coach Dreams Edp Spray 60 ml
242 kr
Total: 242 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Coach Dreams 60 ml
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Dameparfume Coach Dreams EDP 60 ml
279 kr
+ 89 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Coach Dreams 60 ml
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Coach Dreams EDP 60 ml
475 kr
+ fri fragt
Total: 475 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Coach Dreams Eau de Parfum 60ml Spray
528 kr
+ 39 kr fragt
Total: 567 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Coach Dreams Edp 60ml
559 kr
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: coach
Kategori: Parfume og eau de cologne