CMA Delabie Tempostop Tappeventil 1/2"

CMA Delabie Tempostop tappeventil er designet til steder med høj trafik som skoler og sportshaller. Den selvlukkende funktion med regulerbar vandmængde og 7 sekunders skylletid sikrer vandbesparelse og optimal funktionalitet.

CMA Delabie Tempostop Tappeventil 1/2" koster lige nu 718 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 705 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 705 kr (30. maj 2026) og 748 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 718 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
CMA Delabie tempostop tappeventil, 1/2", krom
718 kr
+ 39 kr fragt
Total: 757 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
CMA tempotop tappeventil 1/2"
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
CMA TempoStop tappeventil med automatisk lukning, krom
772 kr
+ 39 kr fragt
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
CMA Tempo STOP Tappeventil 1/2
890 kr
+ 79 kr fragt
Total: 969 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Tempostop tappeventil 1/2"
1.229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.4%

Specifikationer

Mærke: CMA Armatur
Kategori: Vandhaner