Cloud B Tranquil Whale Blue

Bedste pris
Stabil pris
315kr
550 krSPAR 43%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Cloud B Tranquil Whale er en natlampe og bamse, der beroliger barnet med blødt lys og lyde. Den projicerer havets bølger på loftet, skaber en magisk atmosfære og tilbyder to forskellige lyde, som kan justeres. Perfekt til et trygt og hyggeligt sovemiljø.

Cloud B Tranquil Whale Blue koster lige nu 315 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 27,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 433 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 315 kr (13. maj 2026) og 433 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 315 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Cloud B Tranquil Whale Blue
315 kr
+ 39 kr fragt
Total: 354 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Cloud B Tranquil Whale Family Natlampe Og Bamse Sæt
380 kr
+ 40 kr fragt
Total: 420 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Cloud b Tranquil Whale, blå
397 kr
Total: 397 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Cloud-B Natlampe m. Lyd Tranquil Whale m. Unge 30x28x13 cm -
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Tranquil Whale, blue
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cloud B
Kategori: Dukker, legestativer og legetøjsfigurer