Cloud B LoveLight Billy Bunny

4.6 (56 anmeldelser)
Cloud B LoveLight Billy Bunny
Bedste pris
Stabil pris
316kr
479 krSPAR 34%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Cloud B LoveLight Billy Bunny er mere end bare en natlampe; den er en tryg ledsager ved sengetid. Med sit bløde lys og fire beroligende melodier skaber den en afslappende atmosfære, som hjælper småbørn med at falde til ro. Lampen har også white noise indstillinger, der simulerer hjerteslag og regn for en fredfyldt søvnoplevelse.

Cloud B LoveLight Billy Bunny koster lige nu 316 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 316 kr (16. april 2026) og 316 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 316 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Cloud B Love Light Buddies Billy Bunny
316 kr
+ 39 kr fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Cloud b Love Light Billy Bunny
370 kr
Total: 370 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Cloud B Bamse Med Lys Og Lyd Kaninen Billy
380 kr
+ 40 kr fragt
Total: 420 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Love Light Billy Bunny
383 kr
+ fri fragt
Total: 383 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Cloud-B Bamse m. Lys og Lyd Love Light Billy Bunny
400 kr
+ fri fragt
Total: 400 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Cloudb Love Light Billy Bunny
479 kr
+ 49 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cloud B
Kategori: Dukker, legestativer og legetøjsfigurer
farve: White
form: Kanin
funktioner: Interaktiv, Med lyd, Natlampe