Click and Grow Smart Garden 9

Oplev glæden ved en frodig, indendørs have med Click and Grow Smart Garden 9. Denne smarte køkkenhave vander og lyser dine planter automatisk, så du kan nyde friske urter og grøntsager uden besvær. Perfekt til hjemmedyrkeren, der ønsker friske ingredienser lige ved hånden.

Click and Grow Smart Garden 9 koster lige nu 1.600 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.548 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.548 kr (30. juni 2026) og 1.780 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.600 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Click & Grow Smart Garden 9 Starter kit
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Click and Grow Smart Garden 9, grå
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Click and Grow Smart Garden startsæt, grå
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Click And Grow Smart Garden 9 Starter Kit
1.820 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.860 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Click & Grow Smart Garden 9 Startsæt
1.886 kr
Total: 1.886 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Click and Grow Smart Garden startsæt, grå
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Click and Grow
Kategori: Plantekrukker