Click and Grow Smart Garden 9

Bedste pris
Stabil pris
1.559kr
2.799 krSPAR 44%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Oplev glæden ved at dyrke dine egne friske urter og grøntsager med Click and Grow Smart Garden 9. Denne selvstændige indendørs have sikrer optimal vanding og belysning, så du kan nyde smagfulde planteprodukter året rundt. Perfekt til køkkenbordet eller som en grøn accent i hjemmet.

Click and Grow Smart Garden 9 koster lige nu 1.559 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.575 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.559 kr (22. juli 2026) og 1.575 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.559 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Click & Grow Smart Garden 9 Starter kit
1.559 kr
+ fri fragt
Total: 1.559 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Click And Grow Smart Garden 9 Starter Kit
1.610 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.650 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Click and Grow Smart Garden startsæt, hvid
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Click & Grow Smart Garden 9 Startsæt
2.052 kr
Total: 2.052 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Click and Grow Smart Garden 9, hvid
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Click and Grow Smart Garden startsæt, hvid
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Click and Grow
Kategori: Plantekrukker