Click and Grow Smart Garden 3

Bedste pris
Stabil pris
736kr
1.355 krSPAR 46%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Click and Grow Smart Garden 3 er en innovativ indendørs have, der automatisk sørger for vand, lys og næring til dine planter. Den gør det nemt at dyrke friske urter, frugter og grøntsager hjemme, uden at du behøver at gøre noget. Perfekt til dig med begrænset plads, som ønsker friske krydderurter og grøntsager året rundt.

Click and Grow Smart Garden 3 koster lige nu 736 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 745 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 736 kr (12. maj 2026) og 745 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 736 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Click & Grow Smart Garden 3 Startkit dark grey
736 kr
+ 39 kr fragt
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Click and Grow Smart Garden 3, grå
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Click and Grow Smart Garden startsæt, grå
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Click & Grow Smart Garden 3 Start-sæt
1.045 kr
Total: 1.045 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Click and Grow Smart Garden startsæt, grå
1.355 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.394 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Click and Grow
Kategori: Sæt til dyrkning af planter og urter