Click and Grow Smart Garden 3

Bedste pris
Stabil pris
714kr
1.303 krSPAR 45%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Click and Grow Smart Garden 3 er din personlige indendørs have, der tager sig af dine planter med automatisk vanding og belysning. Dyrk friske urter, grøntsager og blomster nemt i dit eget hjem, uanset plads og vejrforhold.

Click and Grow Smart Garden 3 koster lige nu 714 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 714 kr (02. marts 2026) og 714 kr (02. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 714 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Click & Grow Smart Garden 3 Starterkit i Mellow Beige
714 kr
+ 39 kr fragt
Total: 753 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Click And Grow Smart Garden 3 Startkit I Mellow Beige
860 kr
+ 40 kr fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Click and Grow Smart Garden 3, beige
979 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.014 kr
På lager
Leveringstid: 8-9 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Click and Grow Smart Garden startsæt, beige
1.105 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.140 kr
På lager
Leveringstid: 8-9 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Click and Grow Smart Garden startsæt, beige
1.115 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.150 kr
På lager
Leveringstid: 8-9 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Click & Grow Smart Garden 3 Starter Kit Mellow Beige Effortless Indoor Herb Garden
1.303 kr
Total: 1.303 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Click and Grow
Kategori: Plantekrukker