Click and Grow Smart Garden 3

Click and Grow Smart Garden 3 er en innovativ indendørs have, der automatisk sørger for vand, lys og næring til dine planter. Den gør det nemt at dyrke friske urter, frugter og grøntsager i hjemmet, selv hvis du har begrænset plads eller erfaring med havearbejde. Smart Garden 3 passer sig selv, så du kan nyde friske råvarer uden besvær.

Click and Grow Smart Garden 3 koster lige nu 760 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 736 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 736 kr (13. maj 2026) og 760 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 760 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Click & Grow Smart Garden 3 Start kit
760 kr
+ 39 kr fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Click and Grow Smart Garden 3, hvid
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Click & Grow Smart Garden 3 Startsæt
875 kr
Total: 875 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Click and Grow Smart Garden startsæt, hvid
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Click and Grow Smart Garden startsæt, hvid
1.689 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.728 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Click and Grow
Kategori: Sæt til dyrkning af planter og urter