Clean Pure Soap Eau de Parfum 60 ml

Clean Pure Soap Eau de Parfum bringer en frisk og ren duft, der minder om følelsen af et nyvasket bad. Duftens aromatiske noter og saftig mandarin skaber en opløftende oplevelse, der efterlader en ultra-ren fornemmelse. Perfekt til dem, der ønsker at føle sig fornyet og opfrisket hele dagen.

Clean Pure Soap Eau de Parfum 60 ml koster lige nu 344 kr. En stigning på 32,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 259 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 259 kr (02. juni 2026) og 349 kr (26. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 344 kr hos Cocopanda DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Clean Pure Soap Eau De Parfum 60 ml
344 kr
Total: 344 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
CLEAN Pure Soap Eau de Parfum 60 ml
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
HairOutlet favicon
HairOutlet
Clean Pure Soap EDP, 60 ml
355 kr
+ fri fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Clean Classic Pure Soap Edp Spray 60 ml
367 kr
+ 39 kr fragt
Total: 406 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Clean Classic Pure Soap Eau de Parfum 60ml Spray
380 kr
+ 39 kr fragt
Total: 419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Clean Perfume Classic Pure Soap EDP 60 ml
390 kr
+ 39 kr fragt
Total: 429 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Clean Classic Pure Soap Edp Spray 60 ml
459 kr
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
CLEAN Classic Pure Soap Eau de Parfum, 60ml.
492 kr
+ 35 kr fragt
Total: 526 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Clean Classic Pure Soap Edp 60ml
559 kr
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Clean Pure Soap EDP (60 ml)
620 kr
+ fri fragt
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: clean
Kategori: Parfume og eau de cologne