CLEAN Pure Soap Eau de Parfum 30 ml

4.4 (326 anmeldelser)

Oplev ren friskhed med CLEAN Pure Soap Eau de Parfum. Denne duft giver dig en følelse af nyvasket tøj og friskhed gennem hele dagen. Perfekt til dem, der elsker en subtil, men vedvarende duft, som føles både opkvikkende og let.

CLEAN Pure Soap Eau de Parfum 30 ml koster lige nu 239 kr. En stigning på 16,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 205 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 205 kr (25. april 2026) og 239 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 239 kr hos HairOutlet.

Sammenlign priser

Bedste pris
HairOutlet favicon
HairOutlet
Clean Pure Soap EDP, 30 ml
239 kr
+ 29 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
CLEAN Pure Soap Eau de Parfum 30 ml
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Clean Pure Soap Eau De Parfum 30 ml
258 kr
Total: 258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Clean Classic Pure Soap Eau de Parfum 30ml Spray
262 kr
+ 39 kr fragt
Total: 301 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Clean Pure Soap EDP 30 ml
278 kr
+ 39 kr fragt
Total: 317 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
CLEAN Classic Pure Soap Eau de Parfum, 30ml.
282 kr
+ 35 kr fragt
Total: 316 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Clean Perfume Classic Pure Soap EDP 30 ml
294 kr
+ 39 kr fragt
Total: 333 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Clean Classic Pure Soap Edp 30ml
315 kr
Total: 315 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Clean Classic Pure Soap Edp Spray 30 ml
321 kr
Total: 321 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Clean Pure Soap EDP (30 ml)
410 kr
+ fri fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: clean
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Unisex
form: Spray
type: Eau de parfum