Clean Flower Fresh Eau de Parfum 60 ml

Bedste pris
Stabil pris
282kr
620 krSPAR 55%
hos Ren-velvaereshop.dk
På lagerLaveste

Oplev den lette og forfriskende duft af Clean Flower Fresh Eau de Parfum. Inspireret af solens varme og vilde blomster, kombinerer denne duft noter af bergamotte, jasmin, hvid rav og moskus. Perfekt til at give en følelse af friskhed og glæde i hverdagen.

Clean Flower Fresh Eau de Parfum 60 ml koster lige nu 282 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 282 kr (16. april 2026) og 282 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 282 kr hos Ren-velvaereshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
CLEAN Flower Fresh Eau de Parfum, 30 ml.
282 kr
+ 35 kr fragt
Total: 316 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
CLEAN Flower Fresh Eau de Parfum 60 ml
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
HairOutlet favicon
HairOutlet
Clean Flower Fresh EDP, 60 ml
355 kr
+ fri fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Clean Classic Flower Fresh Edp 60ml
384 kr
Total: 384 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Clean Flower Fresh Eau De Parfum 60 ml
386 kr
Total: 386 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Clean Flower Fresh EDP 60 ml
407 kr
+ 39 kr fragt
Total: 446 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Clean Perfume Classic Flower Fresh EDP 60 ml
425 kr
+ fri fragt
Total: 425 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Clean Flower Fresh Edp 60 Ml
480 kr
+ 40 kr fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Clean Classic Flower Fresh Edp 60ml
565 kr
Total: 565 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Clean Flower Fresh EDP 60 ml.
620 kr
+ fri fragt
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: clean
Kategori: Parfume og eau de cologne