Clean Classic Strawberry Fields Eau De Parfum

Clean Classic Strawberry Fields Eau De Parfum fanger essensen af sæsonens første jordbær med en frisk og frugtig duft. Denne parfume bringer en følelse af sommer og ubesværet glæde, perfekt til daglig brug eller særlige lejligheder.

Clean Classic Strawberry Fields Eau De Parfum koster lige nu 339 kr. En stigning på 11,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 304 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 304 kr (07. juli 2026) og 339 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 339 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Clean Classic Strawberry Fields Eau De Parfum 60 ml
339 kr
+ 39 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Clean Perfume Strawberry Fields EDP 60 ml
343 kr
+ 39 kr fragt
Total: 382 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Clean Classic Strawberry Fields Eau De Parfum 60 ml
389 kr
Total: 389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Clean Classic Strawberry Fields EdP 60 ml
436 kr
+ 35 kr fragt
Total: 470 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Hobbix favicon
Hobbix
Clean classic eau de parfum strawberry fields 60ml
449 kr
+ 49 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Clean Classic Strawberry Fields Eau De Parfum 60 ml
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.0%

Specifikationer

Mærke: clean
Kategori: Parfume og eau de cologne