Clean Classic Spring Breeze Eau de Parfum 60 ml

Bedste pris
Stabil pris
279kr
620 krSPAR 55%
hos BilligParfume.dk
På lagerLaveste

Clean Classic Spring Breeze Eau de Parfum 60 ml fanger essensen af forårets friskhed og livsglæde. Med noter af bergamot og grønt æble skaber duften en let og opkvikkende oplevelse, der bringer fornyelse til din hverdag. Perfekt til dem, der søger en naturlig og ren duft.

Clean Classic Spring Breeze Eau de Parfum 60 ml koster lige nu 279 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 279 kr (13. april 2026) og 279 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 279 kr hos BilligParfume.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
CLEAN Classic Spring Breeze Eau de Parfum 60 ml
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Clean Perfume Spring Breeze EDP 60 ml
337 kr
+ 39 kr fragt
Total: 376 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Clean Classic Spring Breeze Edp 60ml
373 kr
Total: 373 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Clean Spring Breeze 60 ml
404 kr
+ 39 kr fragt
Total: 443 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Clean Classic Spring Breeze Eau De Parfume 60 ml
412 kr
Total: 412 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Clean Classic Spring Breeze EDP, 60ml.
422 kr
+ 35 kr fragt
Total: 456 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Clean Classic Spring Breeze Edp 60ml
575 kr
Total: 575 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Clean Classic Spring Breeze Eau De Parfum 60 ml
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Clean Classic Spring Breeze Eau De Parfum
620 kr
+ fri fragt
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: clean
Kategori: Parfume og eau de cologne