Clean Classic Spring Breeze Eau de Parfum 30 ml

4.4 (80 anmeldelser)

Clean Classic Spring Breeze Eau de Parfum fanger essensen af forårets friske dage med en duft, der kombinerer sprudlende bergamot og opkvikkende grønt æble. Den lette og livlige parfume giver en følelse af naturlig fornyelse og opvågnen, perfekt til at fremhæve din energi og glæde.

Clean Classic Spring Breeze Eau de Parfum 30 ml koster lige nu 159 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 149 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 149 kr (04. juni 2026) og 175 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 159 kr hos EauDeParfum.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Clean Classic Spring Breeze Eau De Parfum 30 ml
159 kr
+ 39 kr fragt
Total: 198 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
CLEAN Classic Spring Breeze Eau de Parfum 30 ml
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Hobbix favicon
Hobbix
Clean classic eau de parfum spring breeze 30ml
229 kr
+ 49 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Clean Classic Spring Breeze Edp 30ml
230 kr
Total: 230 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Clean Classic Spring Breeze Eau De Parfume 30 ml
257 kr
Total: 257 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Clean Spring Breeze 30 ml
274 kr
+ 39 kr fragt
Total: 313 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Clean Classic Spring Breeze EDP, 30ml.
282 kr
+ 35 kr fragt
Total: 316 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Clean Classic Spring Breeze Edp 30ml
319 kr
Total: 319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Clean Perfume Spring Breeze EDP 30 ml
328 kr
+ 39 kr fragt
Total: 367 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Clean Classic Spring Breeze Eau De Parfum
410 kr
+ fri fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: clean
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum