CLEAN Classic Soft Laundry EDP 60 ml

Oplev den rene og friske duft af CLEAN Classic Soft Laundry Eau de Parfum. Inspireret af nyvasket tøj, hænger duften let i luften, præget af en skøn blanding af sol og vind. Perfekt til dem, der elsker en naturlig og beroligende duftoplevelse.

CLEAN Classic Soft Laundry EDP 60 ml koster lige nu 349 kr. En stigning på 35,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 258 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 258 kr (05. juni 2026) og 349 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 349 kr hos BilligParfume.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
CLEAN Classic Soft Laundry 60 ml
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
HairOutlet favicon
HairOutlet
Clean Soft Laundry EDP, 60 ml
355 kr
+ fri fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Clean Classic Soft Laundry Edp 60ml
373 kr
Total: 373 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Clean Soft Laundry Eau De Parfum 60 ml
399 kr
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Clean Soft Laundry EDP 60 ml
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
CLEAN Classic Soft Laundry, 60ml.
422 kr
+ 35 kr fragt
Total: 456 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Clean Perfume Classic Soft Laundry EDP 60 ml
482 kr
+ fri fragt
Total: 482 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Clean Classic Soft Laundry Edp 60ml
575 kr
Total: 575 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Clean Classic Soft Laundry EDP
620 kr
+ fri fragt
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Steget 16.7%

Specifikationer

Mærke: clean
Kategori: Parfume og eau de cologne