CLEAN Classic Skin EDP

CLEAN Classic Skin Eau de Parfum er en delikat duft, der fanger essensen af varm, frisk hud. Med noter af lotusblomst og honning giver den en følelse af nærhed, som smyger sig om huden. Ideel til daglig brug for en naturlig og behagelig duftoplevelse.

CLEAN Classic Skin EDP koster lige nu 279 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 259 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 259 kr (30. april 2026) og 299 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 279 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Clean eau de parfum classic skin 60ml
279 kr
+ 49 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Clean Classic Skin EDP 60 ml
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
HairOutlet favicon
HairOutlet
Clean Skin EDP, 60ml
355 kr
+ fri fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Clean Perfume Classic Skin EDP 60 ml
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
CLEAN Classic Skin 60 ml
389 kr
+ 39 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Clean Skin Eau De Parfum 60ml
397 kr
Total: 397 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
CLEAN Classic Skin Edp, 60ml.
422 kr
+ 35 kr fragt
Total: 456 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Clean Classic Skin Edp 60ml
485 kr
Total: 485 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Clean Classic Skin Edp 60ml
521 kr
Total: 521 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Clean Classic Skin Eau De Parfum 60 ml
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
CLEAN Classic Skin (60 ml)
620 kr
+ fri fragt
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: clean
Kategori: Parfume og eau de cologne