CLEAN Classic Shower Fresh 30 ml

4.2 (658 anmeldelser)

CLEAN Classic Shower Fresh er en blid og naturlig eau de parfum, der giver en frisk og forførende duft. Med noter af sæbe og renhed skaber den en følelse af lige-fra-badet-friskhed, ideel til både mænd og kvinder, der ønsker en let og behagelig duftoplevelse.

CLEAN Classic Shower Fresh 30 ml koster lige nu 239 kr. En stigning på 60,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 149 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 149 kr (02. juni 2026) og 239 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 239 kr hos HairOutlet.

Sammenlign priser

Bedste pris
HairOutlet favicon
HairOutlet
Clean Shower Fresh EDP, 30 ml
239 kr
+ 35 kr fragt
Total: 274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Clean Shower Fresh Eau De Parfum 30 ml
252 kr
Total: 252 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Clean Shower Fresh 30 ml
254 kr
+ 39 kr fragt
Total: 293 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
CLEAN Classic Shower Fresh 30 ml
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Clean Classic Shower Fresh EdP 30 ml
289 kr
+ 35 kr fragt
Total: 323 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Clean Perfume Classic Shower Fresh EDP 30 ml
328 kr
+ 39 kr fragt
Total: 367 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Clean Classic Shower Fresh Edp 30ml
361 kr
Total: 361 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Clean Classic Shower Fresh Edp 30ml
367 kr
Total: 367 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Clean Classic Shower Fresh Eau De Parfum 30 ml
400 kr
+ 39 kr fragt
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
CLEAN Classic Shower Fresh
410 kr
+ fri fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: clean
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum