CLEAN Classic Rain Eau de Parfum 60 ml

CLEAN Classic Rain Eau de Parfum er en frisk, delikat duft, der indfanger følelsen af en let sommerregn. Med noter af åkander, violblade og melon skaber den en fortryllende atmosfære af renhed og fornyelse, perfekt til daglig brug eller særlige anledninger.

CLEAN Classic Rain Eau de Parfum 60 ml koster lige nu 355 kr. En stigning på 37,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 259 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 259 kr (16. april 2026) og 355 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 355 kr hos HairOutlet.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
HairOutlet favicon
HairOutlet
Clean Rain EDP, 60ml
355 kr
+ fri fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Clean Classic Rain EDP 60 ml
413 kr
+ 39 kr fragt
Total: 452 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Clean Rain Eau De Parfum 60ml
426 kr
Total: 426 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Clean Classic Eau de Parfum, Rain, 60ml.
469 kr
+ 35 kr fragt
Total: 503 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Clean Classic Rain Edp 60ml
470 kr
Total: 470 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Clean Rain Edp 60 Ml
480 kr
+ 40 kr fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Clean Perfume Classic Rain EDP 60 ml
484 kr
+ fri fragt
Total: 484 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
CLEAN Rain Eau de Parfum 60 ml
495 kr
+ 39 kr fragt
Total: 534 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Clean Classic Rain Edp 60ml
552 kr
Total: 552 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Clean Classic Rain Eau De Parfum 60 ml
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
CLEAN Classic Rain (60 ml)
620 kr
+ fri fragt
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Steget 37.1%

Specifikationer

Mærke: clean
Kategori: Parfume og eau de cologne