Clean Classic Rain 30 ml

4.5 (1 anmeldelse)

Clean Classic Rain Eau de Parfum er en frisk og delikat duft, der minder om en mild regnvejrsdag. Den er beriget med noter af melon, violblade og margueritter, som tilsammen skaber en forfriskende oplevelse. Perfekt til dem, som elsker duften af nyfaldet regn.

Clean Classic Rain 30 ml koster lige nu 277 kr. En stigning på 85,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 149 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 149 kr (30. april 2026) og 277 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 277 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Clean Rain EDP 30 ml
277 kr
+ 39 kr fragt
Total: 316 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
CLEAN Rain Edp, 30ml.
282 kr
+ 35 kr fragt
Total: 316 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Clean Classic Rain Edp Spray 30 ml
324 kr
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Clean Perfume Classic Rain EDP 30 ml
328 kr
+ 39 kr fragt
Total: 367 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Clean Rain Eau De Parfum 30 ml
335 kr
Total: 335 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Clean Classic Rain Edp 30ml
335 kr
Total: 335 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Clean Rain Edp 30 Ml
340 kr
+ 40 kr fragt
Total: 380 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Clean Classic Rain Eau De Parfum 30 ml
400 kr
+ 39 kr fragt
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
CLEAN Classic Rain (30 ml)
410 kr
+ fri fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: clean
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Roll-on, Spray
type: Eau de parfum