Clean Classic Fresh Linens EDP 30 ml

Oplev den friske og lette duft af Clean Classic Fresh Linens Eau de Parfum. Inspireret af blødheden i nyvasket bomuldssengetøj på en solrig weekendmorgen. Denne duft fremkalder følelsen af at være pakket ind i en varm seng, mens solens stråler danser gennem vinduet.

Clean Classic Fresh Linens EDP 30 ml koster lige nu 236 kr. En stigning på 58,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 149 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 149 kr (02. juni 2026) og 239 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 236 kr hos Cocopanda DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Clean Fresh Linen Eau De Parfum 30 ml
236 kr
Total: 236 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HairOutlet favicon
HairOutlet
Clean Fresh Linens EDP, 30 ml
239 kr
+ 35 kr fragt
Total: 274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Clean Classic Fresh Linens EDP 30 ml
274 kr
+ 39 kr fragt
Total: 313 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
CLEAN CLASSIC Fresh Linens Edp, 30ml.
282 kr
+ 35 kr fragt
Total: 316 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Clean Perfume Classic Fresh Linens EDP 30 ml
328 kr
+ 39 kr fragt
Total: 367 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Clean Classic Fresh Linens Edp 30ml
330 kr
Total: 330 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Clean Classic Fresh Linens Edp 30ml
367 kr
Total: 367 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Clean Classic Fresh Linens Eau De Parfum 30 ml
400 kr
+ 39 kr fragt
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
CLEAN Classic Fresh Linens
410 kr
+ fri fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.3%

Specifikationer

Mærke: clean
Kategori: Parfume og eau de cologne