CLEAN Classic Cool Cotton

4.5 (477 anmeldelser)

CLEAN Classic Cool Cotton Eau de Parfum bringer følelsen af friskhed med topnoter af bergamot, grøn æble og citronskal. Den afslappende duft minder om en nyvasket T-shirt på en solrig morgen, og vekker minder om ro og enkelhed.

CLEAN Classic Cool Cotton koster lige nu 269 kr. En stigning på 8,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 249 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 249 kr (19. maj 2026) og 269 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 269 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Clean Classic Cool Cotton 60 ml
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
CLEAN Cool Cotton Eau de Parfum 60 ml
295 kr
+ 39 kr fragt
Total: 334 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
HairOutlet favicon
HairOutlet
Clean Cool Cotton EDP, 60 ml
355 kr
+ fri fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Clean Classic Cool Cotton Edp 60ml
406 kr
Total: 406 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
CLEAN Classic Cool Cotton Edp, 60ml.
422 kr
+ 35 kr fragt
Total: 456 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Clean Perfume Classic Cool Cotton EDP 60 ml
495 kr
+ fri fragt
Total: 495 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Clean Classic Cool Cotton Edp 60ml
552 kr
Total: 552 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
CLEAN Classic Cool Cotton
620 kr
+ fri fragt
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: clean
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum