Clean Classic Apple Blossom EDP 30 ml

4.4 (396 anmeldelser)

Clean Classic Apple Blossom Eau De Parfum 30 ml indfanger essensen af foråret med en frisk og let duft. Inspireret af friske forårsmorgener i en blomsterhave med frodige æbletræer, er denne parfume ideel til den moderne kvinde, der ønsker en subtil og naturlig duftoplevelse.

Clean Classic Apple Blossom EDP 30 ml koster lige nu 198 kr. En stigning på 32,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 149 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 149 kr (02. juni 2026) og 239 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 198 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Clean classic eau de parfum apple blossom 30ml
198 kr
+ 49 kr fragt
Total: 247 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
HairOutlet favicon
HairOutlet
Clean Apple Blossom EDP, 30 ml
239 kr
+ 35 kr fragt
Total: 274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Clean Classic Apple Blossom 30 ml
251 kr
Total: 251 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Clean Æbleblomst EDP 30 ml
263 kr
Total: 263 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Clean Apple Blossom EDP 30 ml
274 kr
+ 39 kr fragt
Total: 313 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
CLEAN Apple Blossom 30 ml
275 kr
+ 39 kr fragt
Total: 314 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Clean Classic Apple Blossom EdP, 30ml.
282 kr
+ 35 kr fragt
Total: 316 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Clean Perfume Clean Classic Apple Blossom EDP 30 ml
294 kr
+ 39 kr fragt
Total: 333 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Clean Classic Apple Blossom Eau De Parfum 30 ml
400 kr
+ 39 kr fragt
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Clean Classic Apple Blossom EDP
410 kr
+ fri fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: clean
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum