Clarins Nutri-Lumiere Day Essence

Bedste pris
Faldet 11.2%
396kr
1.000 krSPAR 60%
hos Cocopanda DK
På lagerFri fragtLaveste

Clarins Nutri-Lumiere Day Essence er en let dagemulsion, der er perfekt til moden hud 60+. Den nærer og genopbygger uden en fedtet følelse, hvilket gør huden blød og strålende.

Clarins Nutri-Lumiere Day Essence koster lige nu 396 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 20,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 396 kr (02. juli 2026) og 499 kr (24. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 396 kr hos Cocopanda DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Clarins Nutri-Lumiére Day Emulsion 50 ml
396 kr
Total: 396 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Clarins Nutri-Lumiere Nourishing And Revitalizing Day Emulsion 50 ml
499 kr
+ fri fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Clarins Nutri-Lumiere Jour Revitalizing Day Emulsion 50 ml All Skin Types
634 kr
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Clarins Nutri-Lumiere Day Essence 50 ml
635 kr
+ fri fragt
Total: 635 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Clarins Nutri-Lumière Day Essence
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Faldet 11.2%

Specifikationer

Mærke: clarins
Kategori: Hudpleje