Chlorella Den Grønne Perle 640 tabletter

4.5 (15 anmeldelser)

Chlorella Den Grønne Perle er et økologisk kosttilskud skabt på algen Chlorella Pyrenoidosa. Rig på klorofyl, vitaminer og mineraler, er denne superfood ideel til daglig udrensning af kroppen og understøtter dit energiniveau og immunforsvar.

Chlorella Den Grønne Perle 640 tabletter koster lige nu 293 kr. En stigning på 4,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 279 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 279 kr (01. marts 2026) og 293 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 293 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Chlorella Den Grønne Perle Ø
293 kr
+ fri fragt
Total: 293 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Chlorella Den Grønne Perle 640stk.
294 kr
+ 35 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Chlorella Den grønne perle 640 tabletter
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Chlorella Den Grønne Perle 640 tab.
379 kr
+ fri fragt
Total: 379 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Signaturshop favicon
Signaturshop
Økologisk Chlorella 640 Tabletter Den Grønne Perle
400 kr
+ 49 kr fragt
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 2-6 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Chlorella
Kategori: Vitaminer og tilskud
aldersgruppe: Voksne
form: Tablet
funktioner: Urtemedicin
tilskudsingrediens: Alger