Chloe Signature L'Eau De Parfum Intense 50 ml

Oplev en elegant og intens duft med Chloe Signature L'Eau De Parfum Intense. Denne parfume kombinerer delikate noter, der fremhæver din feminine side, perfekt til både hverdag og særlige lejligheder.

Chloe Signature L'Eau De Parfum Intense 50 ml koster lige nu 633 kr. En stigning på 33,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 473 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 473 kr (16. juni 2026) og 675 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 633 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Chloé LEau De Parfum Intense Edp 50 ml
633 kr
+ 39 kr fragt
Total: 672 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Chloe Signature LEau De Parfum Intense Eau de Parfum 50 ml
675 kr
+ 39 kr fragt
Total: 714 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Chloé LEau De Parfum Intense Eau De Parfum 50 ml
735 kr
Total: 735 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe LEDP Intense EDP Refillable 50 ml
752 kr
+ fri fragt
Total: 752 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Chloe Leau De Parfum Intense 50 ml
925 kr
+ fri fragt
Total: 925 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.1%

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne