Chloe Signature L'Eau De Parfum Intense 30 ml

Chloe Signature L'Eau De Parfum Intense præsenterer en dyb og forførende duft, der indfanger Chloé's elegante essens. Perfekt til den moderne kvinde, der ønsker en sofistikeret signaturduft, tilbyder denne parfumens intense karakter en langvarig og mindeværdig duftoplevelse.

Chloe Signature L'Eau De Parfum Intense 30 ml koster lige nu 495 kr. En stigning på 26,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 391 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 391 kr (01. marts 2026) og 495 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 495 kr hos BilligParfume.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Chloe Signature LEau De Parfum Intense Eau de Parfum 30 ml
495 kr
+ 39 kr fragt
Total: 534 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Chloé LEau De Parfum Intense Eau De Parfum 30 ml
523 kr
Total: 523 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe LEDP Intense EDP Refillable 30 ml
531 kr
+ fri fragt
Total: 531 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Chloe Leau De Parfum Intense 30 ml
650 kr
+ fri fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.5%

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne