Chloe Signature Eau de Parfum 75 ml

Chloe Signature Eau de Parfum er en raffineret og blomstret duft til kvinder. Med topnoter af fresia og litchi, hjertenoter af rose, pæon og liljekonval samt en varm base, leverer denne parfume en elegant, feminin oplevelse.

Chloe Signature Eau de Parfum 75 ml koster lige nu 565 kr. En stigning på 14,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 495 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 495 kr (05. juni 2026) og 577 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 565 kr hos Proshop.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Chloé By Chloe 75 ml
565 kr
+ 39 kr fragt
Total: 604 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Chloé Signature Eau De Parfum Edp 75 Ml
680 kr
+ 40 kr fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe For Women EDP 75 ml
680 kr
+ fri fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Chloe By Chloe Edp Spray 75 ml
684 kr
Total: 684 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Chloe Signature Eau de Parfum 75 ml
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Chloé Signature Eau de Parfum 75ml
748 kr
+ fri fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Chloé Signature Eau de Parfum dameparfume 75 ml
759 kr
+ 79 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Chloé Signatur Eau De Parfum 75 ml
870 kr
Total: 870 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Chloé Signature Edp 75ml
1.135 kr
Total: 1.135 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne