Chloe Rose Tangerine 50 ml

Bedste pris
Stabil pris
399kr
625 krSPAR 36%
hos EauDeParfum.dk
På lagerLaveste

Chloe Rose Tangerine Eau de Toilette er en fortryllende feminin duft, der kombinerer friske frugtnoter med blomsteragtige toner. Den skaber en elegant og selvsikker aura, perfekt til den moderne kvinde. Denne lette og opløftende duft er ideel til daglig brug og enhver lejlighed.

Chloe Rose Tangerine 50 ml koster lige nu 399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 446 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (04. juni 2026) og 446 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos EauDeParfum.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Chloe Rose Tangerine Eau De Toilette 50 ml
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Chloè Rose Tangerine EDT 50 ml
446 kr
+ 39 kr fragt
Total: 485 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Chloe Rose Tangerine 50 ml
495 kr
+ 39 kr fragt
Total: 534 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Chloé Dameparfume Rose Tangerine Edt 50 Ml
520 kr
+ 40 kr fragt
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Chloe Rose Tangerine Edt Spray 50 ml
589 kr
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe Rose Tangerine EDT 50 ml
619 kr
+ fri fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Chloé Rose Tangerine Eau De Toilette 50 ml
625 kr
Total: 625 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne