Chloé Rose Naturelle Intense EDP 50 ml

Chloé Rose Naturelle Intense Eau de Parfum er en luksuriøs duft, skabt af naturlige ingredienser, der fremhæver din elegance og feminine styrke. Med noter af økologisk rose tilbyder denne parfume en tidløs og unik signaturduft, der udvikler sig med din personlige duft over tid.

Chloé Rose Naturelle Intense EDP 50 ml koster lige nu 405 kr. En stigning på 45,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 279 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 279 kr (30. april 2026) og 450 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 405 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Chloè Rose Naturelle Intense EDP 50 ml
405 kr
+ 39 kr fragt
Total: 444 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Chloé Rose Naturelle Intense Eau De Parfum 50 Ml
450 kr
+ 40 kr fragt
Total: 490 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Chloe Rose Naturelle Intense Edp Spray 50 ml
487 kr
Total: 487 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe Signature Rose Naturelle Intense EDP 50 ml
514 kr
+ fri fragt
Total: 514 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Chloe Rose Naturelle Intense 50 ml
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum 50 ml
789 kr
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Chloe Rose Naturelle Intense Eau De Parfum 50 ml
935 kr
+ fri fragt
Total: 935 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 10.0%

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne