Chloe Rose Naturelle Intense

Chloe Rose Naturelle Intense Eau de Parfum er en uimodståelig duft til kvinder, der elsker en moderne rosenduft. Den forener naturens styrke med spontan elegance og bliver din personlige signatur, når den udvikler sig i takt med din egen hud.

Chloe Rose Naturelle Intense koster lige nu 580 kr. En stigning på 45,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (30. april 2026) og 580 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 580 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Chloé Rose Naturelle Intense Edp 100 Ml
580 kr
+ 40 kr fragt
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Chloe Rose Naturelle Intense 100 ml
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Chloè Rose Naturelle Intense EDP 100 ml
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe Signature Rose Naturelle Intense EDP 100 ml
994 kr
+ fri fragt
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Chloé Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum Refillable 1
995 kr
Total: 995 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Chloe Rose Naturelle Intense Eau De Parfum 100 ml
1.240 kr
+ fri fragt
Total: 1.240 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne