Chloé Rose Naturelle Eau De Parfum Refill 150ml

Bedste pris
Faldet 5.1%
499kr
1.056 krSPAR 53%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Oplev Chloé Rose Naturelle Eau De Parfum, en elegant blomsterduft, der fanger naturens styrke og den spontane ånd hos Chloé-kvinder. Ideel som refill til din yndlingsparfume.

Chloé Rose Naturelle Eau De Parfum Refill 150ml koster lige nu 499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 14,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 580 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (16. juli 2026) og 580 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Chloè Signature Rose Naturelle Intense Eau De Parfum For Women Refill 150 ml
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Chloe Natural Eau De Parfum 150 Ml
580 kr
+ 40 kr fragt
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Chloé Rose Naturelle Eau De Parfum Refill 150ml
788 kr
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe Rose Naturelle EDP Refill 150 ml
1.056 kr
+ fri fragt
Total: 1.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.1%

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne