Chloé Nomade Nuit d'Égypte Eau de Parfum 75 ml

Chloé Nomade Nuit d'Égypte Eau de Parfum er en fortryllende duft, der indfanger Østens mystik og elegance. Med noter, der leder tankerne mod eksotiske nætter, tilbyder denne parfume en dyb, sanselig oplevelse. Den ikoniske flaske er smukt indpakket i nuancer af egyptisk blå, som indrammer denne dragende duft.

Chloé Nomade Nuit d'Égypte Eau de Parfum 75 ml koster lige nu 661 kr. En stigning på 20,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 548 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 548 kr (14. juli 2026) og 717 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 661 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Chloè Nomade Nuit dÉgypte Eau de Parfum 75 ml
661 kr
+ 39 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Chloe Nomade Nuit dEgypte Eau de Parfum 75 ml
795 kr
+ fri fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe Nomade Nuit dEgypte EDP 75 ml
902 kr
+ fri fragt
Total: 902 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Chloé Nomade Nuit DÉgypte Eau De Parfum 75 ml
1.125 kr
+ fri fragt
Total: 1.125 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 7.8%

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne