Chloé Nomade Nuit d'Égypte Eau De Parfum 50 ml

4.5 (1 anmeldelse)
Chloé Nomade Nuit d'Égypte Eau De Parfum 50 ml
Bedste pris
Stabil pris
450kr
900 krSPAR 50%
hos Gucca.dk
På lagerLaveste

Chloé Nomade Nuit d'Égypte Eau de Parfum er en sensuel duft, der kombinerer mystik og elegance. Denne parfume hylder frihed og femininitet og er inspireret af Egyptens skønhed. Den er perfekt til den moderne kvinde, der vil udtrykke sin unikke personlighed.

Chloé Nomade Nuit d'Égypte Eau De Parfum 50 ml koster lige nu 450 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 450 kr (05. april 2026) og 450 kr (05. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 450 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Chloé Nomade Nuit Degypte Edp 50 Ml
450 kr
+ 40 kr fragt
Total: 490 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Chloe Nomade Nuit dEgypte Eau de Parfum 50 ml
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe Nomade Nuit dEgypte EDP 50 ml
722 kr
+ fri fragt
Total: 722 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Chloé Nomade Nuit dEgypte Eau De Parfum 50 ml
758 kr
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Chloé Nomade Nuit DÉgypte Eau De Parfum 50 ml
900 kr
+ fri fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne