Chloé Nomade Nuit d'Égypte Eau De Parfum 30 ml

4.5 (1 anmeldelse)
Chloé Nomade Nuit d'Égypte Eau De Parfum 30 ml
Bedste pris
Stabil pris
311kr
635 krSPAR 51%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Chloé Nomade Nuit d'Égypte Eau De Parfum er en sensuel og fortryllende duft, der indfanger essensen af frihed og femininitet. Med dybe og varme noter inviterer denne parfume dig på en mystisk rejse gennem tidløs elegance. Oplev en duft, der hylder de autentiske vidundere fra både nær og fjern.

Chloé Nomade Nuit d'Égypte Eau De Parfum 30 ml koster lige nu 311 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 18,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 380 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 311 kr (04. juli 2026) og 380 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 311 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Chloé Nomade Nuit dEgypte Eau De Parfum 30 ml
311 kr
+ 39 kr fragt
Total: 350 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Chloé Nomade Nuit Degypte Edp 30 Ml
370 kr
+ 40 kr fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe Nomade Nuit dEgypte EDP 30 ml
531 kr
+ fri fragt
Total: 531 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Chloé Nomade Nuit dEgypte Eau De Parfum 30 ml
597 kr
Total: 597 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Chloé Nomade Nuit DÉgypte Eau De Parfum 30 ml
635 kr
+ fri fragt
Total: 635 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne