Chloé Nomade Naturelle Eau de Parfum 50 ml

Bedste pris
Faldet 24.3%
355kr
850 krSPAR 58%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Chloé Nomade Naturelle Eau de Parfum er en sofistikeret duft med blomsteragtige, jordagtige og moskusagtige noter. Perfekt til den moderne kvinde, der søger en naturlig og livlig duftoplevelse, der efterlader et varigt indtryk.

Chloé Nomade Naturelle Eau de Parfum 50 ml koster lige nu 355 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 24,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 472 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 355 kr (22. juli 2026) og 472 kr (27. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 355 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Chloè Nomade Naturelle EDP 50 ml
355 kr
+ 39 kr fragt
Total: 394 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Chloe Nomade Naturelle Eau de Parfum 50 ml
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe Nomade Jasmin Naturelle For Women EDP 50 ml
731 kr
+ fri fragt
Total: 731 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Chloé Nomade Jasmin Naturel Eau De Parfum 50ml
740 kr
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Chloé Nomade Eau De Parfum Naturelle 50 ml
850 kr
+ fri fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 24.3%

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne