Chloé Nomade Naturelle Eau de Parfum 30 ml

4.7 (1 anmeldelse)

Chloé Nomade Naturelle Eau de Parfum 30 ml er en duft til kvinder, der hylder frihed, autenticitet og naturlig skønhed. Parfumen har en lys duft af jasmin og er inspireret af eventyrlyst og mødet mellem forskellige kulturer. Den er 100% naturlig og skabt til den eventyrlystne kvinde, der ønsker en feminin og sanselig oplevelse.

Chloé Nomade Naturelle Eau de Parfum 30 ml koster lige nu 395 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 394 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 394 kr (10. juli 2026) og 395 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 395 kr hos BilligParfume.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Chloe - Nomade Naturelle Eau de Parfum - 30 ml
395 kr
+ 39 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Chloè Nomade Naturelle EDP 30 ml
470 kr
+ 39 kr fragt
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe Nomade Jasmin Naturelle For Women EDP 30 ml
533 kr
+ fri fragt
Total: 533 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Chloé Nomade Jasmin Naturel Eau De Parfum 30ml
597 kr
Total: 597 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Chloé Nomade Eau De Parfum Naturelle 30 ml
625 kr
+ fri fragt
Total: 625 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne