Chloe Nomade Jasmin Naturel Intense 50 ml

Chloe Nomade Jasmin Naturel Intense er en elegant eau de parfum, der fejrer essensen af frihed og natur. Med sin luksuriøse jasminblomst og 100% naturlige ingredienser, tilbyder denne duft en harmonisk, feminin oplevelse. Perfekt til den moderne kvinde, der søger en sofistikeret og bæredygtig parfumeløsning.

Chloe Nomade Jasmin Naturel Intense 50 ml koster lige nu 519 kr. En stigning på 18,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 438 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 438 kr (09. april 2026) og 519 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 519 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe Nomade Jasmin Naturel Intense EDP 50 ml
519 kr
+ fri fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Chloè Nomade Jasmin Naturel Intense EDP 50 ml
580 kr
+ 39 kr fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Chloe Nomade Jasmin Naturel Edp Intense Spray 50 ml
684 kr
Total: 684 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Chloe Nomade Jasmin Naturel Intense 50 ml
745 kr
+ fri fragt
Total: 745 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Chloé Nomade Jasmin Naturel Intense Eau De Parfum 50 ml
851 kr
Total: 851 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Chloe Nomade Jasmin Naturel Intense Eau De Parfum 50 ml
885 kr
+ fri fragt
Total: 885 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.1%

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne