Chloé Nomade Eau de Parfum 75 ml

Chloé Nomade Eau de Parfum er en sofistikeret duft for den eventyrlystne kvinde. Duften kombinerer egetræsmos, freesia og mirabelleplomme, hvilket skaber en frisk og blomstrende aroma. Ideel til både hverdag og særlige lejligheder, med en flakon inspireret af Chloés populære Drew-taske.

Chloé Nomade Eau de Parfum 75 ml koster lige nu 437 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 436 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 436 kr (17. juli 2026) og 524 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 437 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Chloè Nomade EDP 75ml
437 kr
+ 39 kr fragt
Total: 476 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Chloe Nomade Edp Spray 75 ml
569 kr
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Chloe Nomade 75 ml
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Chloé Nomade Eau de Parfum dameparfume 75 ml
619 kr
+ 79 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe Nomade For Women EDP 75 ml
680 kr
+ fri fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Chloé Nomade Eau De Parfum Edp 75 Ml
790 kr
+ 40 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Chloé Nomade Eau De Parfum For Women 75ml
911 kr
Total: 911 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Chloe Nomade Eau De Parfum 75 ml
1.075 kr
+ fri fragt
Total: 1.075 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 13.3%

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne