Chloé Naturelle Eau de Parfum 50 ml

Chloé Naturelle Eau de Parfum er en frisk og blomsterig duft med træagtige undertoner, skabt af økologiske ingredienser. Denne romantiske og feminine parfume er vegansk og udstråler både luksus og naturlighed, perfekt til kvinder der ønsker en ansvarlig og elegant duftoplevelse.

Chloé Naturelle Eau de Parfum 50 ml koster lige nu 471 kr. En stigning på 17,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 402 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 402 kr (05. juni 2026) og 603 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 471 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Chloè Rose Naturelle Eau De Parfum 50 ml
471 kr
+ 39 kr fragt
Total: 510 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Chloé Eau De Parfum Naturelle For Women 50ml
694 kr
Total: 694 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Chloe Naturelle Eau de Parfum 50 ml
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe Naturelle For Women EDP 50 ml
756 kr
+ fri fragt
Total: 756 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Chloé Rose Naturelle Eau De Parfum 50 ml
945 kr
+ fri fragt
Total: 945 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 17.2%

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne