Chloé Lumineuse L'Eau de Parfum 30 ml

Chloé Lumineuse L'Eau de Parfum er en elegant duft til kvinder, der kombinerer friske blomsternoter som pæon og fresia med den tidløse charme af rose og magnolia. Den fuldendes med varm amber og cedertræ, hvilket giver en delikat og feminin finish. Perfekt til enhver anledning, hvor du ønsker at udstråle elegance og raffinement.

Chloé Lumineuse L'Eau de Parfum 30 ml koster lige nu 495 kr. En stigning på 40,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 352 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 352 kr (22. marts 2026) og 495 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 495 kr hos BilligParfume.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Chloe Lumineuse LEau de Parfum 30 ml
495 kr
+ 39 kr fragt
Total: 534 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe Lumineuse EDP 30 ml
532 kr
+ fri fragt
Total: 532 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Chloé L’Eau De Parfum Lumineuse For Women 30 ml
578 kr
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Chloe Eau De Parfum Lumineuse 30 ml
635 kr
+ fri fragt
Total: 635 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne