Chloe Lumineuse Eau de Parfum 50 ml

4.6 (1 anmeldelse)

Chloe Lumineuse Eau de Parfum kombinerer delikate blomsteraromaer i en strålende duft til kvinder. Denne parfume fanger essensen af femininitet med sin elegante og fortryllende karakter. Perfekt til både daglig brug og særlige anledninger, leverer den en sofistikeret duftoplevelse.

Chloe Lumineuse Eau de Parfum 50 ml koster lige nu 595 kr. En stigning på 26,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 469 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 469 kr (25. maj 2026) og 664 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 595 kr hos BilligParfume.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Chloe Lumineuse LEau de Parfum 50 ml
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe Lumineuse EDP 50 ml
601 kr
+ fri fragt
Total: 601 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Chloé Lumineuse EDP 50 ml
622 kr
+ 39 kr fragt
Total: 661 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Chloé L’Eau De Parfum Lumineuse For Women 50 ml
755 kr
Total: 755 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Chloe Eau De Parfum Lumineuse 50 ml
945 kr
+ fri fragt
Total: 945 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum