Chloe Lumineuse Eau de Parfum 100 ml

4.6 (1 anmeldelse)

Chloe Lumineuse Eau de Parfum er en strålende blomsterduft, der fremhæver den naturlige femininitet. Denne parfume til kvinder kombinerer ikoniske Chloé-noter med en lys og delikat aroma, ideel til dagligt brug eller specielle lejligheder. Perfekt til dem, der ønsker en tidløs duft, der efterlader et elegant indtryk.

Chloe Lumineuse Eau de Parfum 100 ml koster lige nu 575 kr. En stigning på 15,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 496 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 496 kr (23. juni 2026) og 795 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 575 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Chloé Lumineuse Eau De Parfum 100 ml
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Chloe Lumineuse LEau de Parfum 100 ml
795 kr
+ fri fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe Lumineuse EDP 100 ml
1.032 kr
+ fri fragt
Total: 1.032 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Chloe Eau De Parfum Lumineuse 100 ml
1.255 kr
+ fri fragt
Total: 1.255 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.7%

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum