Chloe Love Story EDP 50 ml

4.7 (5 anmeldelser)

Chloe Love Story Eau de Parfum er en forførende og feminin duft, der kombinerer noter af neroli, appelsinblomst, jasmin og cedertræ. Inspireret af den hvide stephanotis blomst, bringer denne parfume en følelse af glæde og elegance, der er ideel til særlige lejligheder eller hverdagsbrug.

Chloe Love Story EDP 50 ml koster lige nu 543 kr. En stigning på 10,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 493 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 493 kr (08. marts 2026) og 583 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 543 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Chloé Love Story Edp 50ml
543 kr
Total: 543 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Chloe Love Story 50 ml
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Chloé Love Story Eau de Parfum 50 ml dameparfume
599 kr
+ 79 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Chloé Love Story Edp 50ml
761 kr
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe Love Story EDP 50 ml
763 kr
+ fri fragt
Total: 763 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Chloe Love Story Eau De Parfum 50 ml
860 kr
+ fri fragt
Total: 860 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum