Chloé Love Story EDP

4.7 (5 anmeldelser)
Chloé Love Story EDP
Bedste pris
Faldet 3.0%
392kr
1.040 krSPAR 62%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Chloé Love Story EDP er en forførende dameparfume, der kombinerer noter af neroli, appelsinblomst, jasmin og cedertræ. Denne elegante og sanselige duft symboliserer lykke og glæde, inspireret af den fine stephanotis blomst, ofte brugt i brudebuketter. Love Story er perfekt til kvinder, der ønsker en unik og mindeværdig duftoplevelse.

Chloé Love Story EDP koster lige nu 392 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 470 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 392 kr (25. juli 2026) og 470 kr (15. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 392 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Chloè Love Story
392 kr
+ 39 kr fragt
Total: 431 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Chloe Love Story Edp Spray 75 ml
470 kr
Total: 470 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Chloé Love Story Eau de Parfum 75 ml dameparfume
579 kr
+ 79 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Chloe Dameparfume Love Story Edp 75 Ml
660 kr
+ 40 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe Love Story EDP 75 ml
1.040 kr
+ fri fragt
Total: 1.040 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.0%

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum