Chloe Love Story EDP 30 ml

Chloe Love Story Eau de Parfum er en romantisk og frisk duft, inspireret af Paris' charme. Kombinationen af appelsinblomst, jasmin og cedertræ skaber en forførende aroma, der symboliserer kærlighed og frihed. Perfekt til den moderne kvinde, der ønsker en personlig og unik duftoplevelse.

Chloe Love Story EDP 30 ml koster lige nu 327 kr. En stigning på 5,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 309 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 309 kr (13. april 2026) og 327 kr (20. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 327 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Chloe Love Story Edp Spray 30 ml
327 kr
Total: 327 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Chloè Love Story EDP 30 ml
340 kr
+ 39 kr fragt
Total: 379 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Chloé Love Story Eau de Parfum 30 ml
399 kr
+ 79 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Chloe Love Story 30 ml
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Chloe Love Story EDP 30 ml
477 kr
+ fri fragt
Total: 477 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Chloe Love Story Eau De Parfum 30 ml
605 kr
+ fri fragt
Total: 605 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: chloe
Kategori: Parfume og eau de cologne