Chanel Allure Homme Édition Blanche 50 ml

4.7 (1 anmeldelse)

Chanel Allure Homme Édition Blanche er en sofistikeret herreparfume, der kombinerer en frisk og træagtig duft. Med noter af både varme og kulde tilbyder den en unik duftoplevelse for den selvsikre mand med smag for det ekstraordinære.

Chanel Allure Homme Édition Blanche 50 ml koster lige nu 719 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 709 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 709 kr (16. april 2026) og 849 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 719 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Chanel Allure Homme Édition Blanche Eau De Parfum 50 ml
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Chanel Allure Homme Édition Blanche EDC 50 ml
849 kr
+ 79 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Chanel Allure Homme Edition Blanche Edp Spray 50 ml
857 kr
Total: 857 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Chanel Herreparfume Allure Homme Edition Blanche Edp 50 Ml
990 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.030 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Chanel
Kategori: Parfume og eau de cologne